EZJ-Z1V80010
Contact Now
EZJ-Z1V80010
  • 1
Product Category : Varistors
Package / Case : 0603 (1608 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Series : EZJ-P
Varistor Voltage : 80 VDC
Voltage Rating DC : 10 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 0.8 pF
Product : MLV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 80V MULTILAYER VARISTOR