ERZ-V07V390CS
Contact Now
ERZ-V07V390CS
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 25 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 500 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 77 V
Series : V
Varistor Voltage : 39 VDC
Voltage Rating DC : 31 VDC
Capacitance : 1600 pF