ERZ-E10A511
Contact Now
ERZ-E10A511
  • 1
Voltage Rating AC : 320 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 4.5 kA
Surge Energy Rating : 117 J
Termination Style : Through Hole
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 845 V
Series : ERZ-E10
Varistor Voltage : 510 VDC
Voltage Rating DC : 410 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 300 pF
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 510volts 4500A 10mm Straight Leads