ERZ-V07V680CS
Contact Now
ERZ-V07V680CS
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 40 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 500 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 135 V
Series : V
Varistor Voltage : 68 VDC
Voltage Rating DC : 56 VDC
Capacitance : 1200 pF