ERZ-VA5V220
Contact Now
ERZ-VA5V220
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 14 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 250 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 48 V
Series : V
Varistor Voltage : 22 VDC
Voltage Rating DC : 18 VDC
Capacitance : 1500 pF