ERZ-VF2M221
Contact Now
ERZ-VF2M221
  • 1
Voltage Rating AC : 140 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 600 A
Surge Energy Rating : 9 J
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 360 V
Series : V
Varistor Voltage : 220 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Voltage Rating DC : 180 VDC
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 220V 600A VFM ZNR SURGE ABSORBER