ERZ-VEAV330
Contact Now
ERZ-VEAV330
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 20 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 65 V
Series : V
Varistor Voltage : 33 VDC
Voltage Rating DC : 26 VDC
Capacitance : 6300 pF