ERZ-V10V511CS
Contact Now
ERZ-V10V511CS
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 320 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 845 V
Series : V
Varistor Voltage : 510 VDC
Voltage Rating DC : 410 VDC
Capacitance : 210 pF