ERZ-V07V201CS
Contact Now
ERZ-V07V201CS
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 130 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1.75 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 340 V
Series : V
Varistor Voltage : 200 VDC
Voltage Rating DC : 170 VDC
Capacitance : 200 pF