ERZ-V09D241CS
Contact Now
ERZ-V09D241CS
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 150 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 395 V
Series : V
Varistor Voltage : 240 VDC
Voltage Rating DC : 200 VDC
Capacitance : 380 pF