ERZ-VA5V331
Contact Now
ERZ-VA5V331
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 210 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 800 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 570 V
Series : V
Varistor Voltage : 330 VDC
Voltage Rating DC : 270 VDC
Capacitance : 80 pF