ERZ-VA9V331
Contact Now
ERZ-VA9V331
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 210 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 545 V
Series : V
Varistor Voltage : 330 VDC
Voltage Rating DC : 270 VDC
Capacitance : 300 pF