ERZ-VA7D471
Contact Now
ERZ-VA7D471
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 300 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1.75 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 775 V
Series : V
Varistor Voltage : 470 VDC
Voltage Rating DC : 385 VDC
Capacitance : 100 pF