ERZ-V10D112C1
Contact Now
ERZ-V10D112C1
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 680 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1815 V
Series : V
Varistor Voltage : 1.1 kVDC
Voltage Rating DC : 895 VDC
Capacitance : 110 pF