B72232B151K1
Contact Now
B72232B151K1
  • 1
Voltage Rating AC : 150 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 25 kA
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 395 V
Series : HighE
Voltage Rating DC : 200 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 3700 pF