VDRS20W300BSE
Contact Now
VDRS20W300BSE
  • 1
Diameter : 20 mm
Voltage Rating AC : 300 VAC
Series : VDRS
Voltage Rating DC : 320 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Capacitance : 810 pF
Product : MOV
Manufacturer : Vishay / BC Components
Description : Varistors 300volts 6500A 20D Radial