ERZ-VEEV121
Contact Now
ERZ-VEEV121
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 75 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 200 V
Series : V
Varistor Voltage : 120 VDC
Voltage Rating DC : 100 VDC
Capacitance : 2700 pF