ERZ-V09D431
Contact Now
ERZ-V09D431
  • 1
Voltage Rating AC : 275 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 710 V
Series : V
Varistor Voltage : 430 VDC
Voltage Rating DC : 350 VDC
Capacitance : 270 pF