EZJ-Z1V180JA
Contact Now
EZJ-Z1V180JA
  • 1
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 20 A
Package / Case : 0603 (1608 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Series : EZJ-P
Varistor Voltage : 18 VDC
Voltage Rating DC : 11 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 220 pF
Product : MLV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 18V 20A 220PF VARISTOR