BLL6H0514L-130,112
Contact Now
BLL6H0514L-130,112
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Discontinued at Digi-Key
Mounting Type : Chassis Mount
Voltage - Rated : 100 V
Package : Bulk
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : CDFM2
Voltage - Test : 50 V
Mfr : Ampleon USA Inc.
Frequency : 1.2GHz ~ 1.4GHz
Gain : 17dB
Package / Case : SOT-1135A
Current - Test : 50 mA
Power - Output : 130W
Technology : LDMOS
Current Rating (Amps) : 18A
Base Product Number : BLL6
Description : RF FET LDMOS 100V 17DB SOT1135A
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Model Number : BLL6H0514L-130,112
Contact Now
RF Mosfet 50 V 50 mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 17dB 130W CDFM2