MAGX-000035-010000
Contact Now
MAGX-000035-010000
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Obsolete
Voltage - Rated : 65 V
Package : Bulk
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : -
Voltage - Test : 50 V
Mfr : MACOM Technology Solutions
Frequency : 30MHz ~ 3.5GHz
Gain : 17.5dB
Package / Case : -
Current - Test : 490 mA
Power - Output : 40dBm
Technology : HEMT
Current Rating (Amps) : -
Description : TRANSISTOR GAN 10WCW 0.03-3.5GHZ
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Model Number : MAGX-000035-010000
Contact Now
RF Mosfet 50 V 490 mA 30MHz ~ 3.5GHz 17.5dB 40dBm