BLL1214-250R,112
Contact Now
BLL1214-250R,112
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Chassis Mount
Voltage - Rated : 75 V
Package : Tray
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : SOT502A
Voltage - Test : 36 V
Mfr : Ampleon USA Inc.
Frequency : 1.2GHz ~ 1.4GHz
Gain : 13dB
Package / Case : SOT-502A
Current - Test : 150 mA
Power - Output : 250W
Technology : LDMOS
Current Rating (Amps) : -
Description : RF FET LDMOS 75V 13DB SOT502A
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Model Number : BLL1214-250R,112
Contact Now
RF Mosfet 36 V 150 mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 13dB 250W SOT502A