ACS713ELCTR-30A-T
Contact Now
ACS713ELCTR-30A-T
ACS713ELCTR-30A-T
Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)