TCD-10-1W-75X+
Contact Now
TCD-10-1W-75X+
TCD-10-1W-75X+
RF Directional Coupler CATV 10MHz ~ 750MHz 10.5 ± 0.5dB 1W 6-SMD, Flat Leads