BLC10G22XS-551AVTZ
Contact Now
BLC10G22XS-551AVTZ
BLC10G22XS-551AVTZ
RF Mosfet 32 V 900 mA 2.1GHz ~ 2.2GHz 16dB 550W SOT1258-4