BLC9G20LS-240PVZ
Contact Now
BLC9G20LS-240PVZ
BLC9G20LS-240PVZ
RF Mosfet 28 V 1.6 A 1.81GHz ~ 1.88GHz 18dB 240W SOT-1275-3